Další služby

Garážová vrata, brány, pohony

Naše firma TAM se zabývá dodávkou a montáží garážových vrat společnosti Hörmann od roku 2001. Dodáváme nejen garážová vrata ale také veškeré vratové systémy Hörmann do průmyslových objektů a výrobních hal.

Dodáváme vrata sekční, výklopná, rolovací a průmyslová. Samozřejmostí je také montáž pohonů garážových vrat a bran včetně dálkových ovládání.

Nedílnou součástí je také nabídka posuvných a křídlových bran, včetně křídlových vrat, ale také komponenty pro jejich výrobu. Hlavním dodavatelem těchto komponent je firma CAIS.

Provádíme též veškeré zámečnické práce (například výroba kovových plotů, popelnicových zástěn …)

Můžete nás najít v areálu Centra garážových vrat TAM v Pavlicích č. p. 63, kde máte možnost si prohlédnout vzorky garážových vrat a jejich příslušenství.

Více informací na http://www.vrataznojmo.cz/


Pronájem pracovních plošin

Zabýváme se pronájmem pracovních plošin. Na výběr jsou čtyři typy plošin.

První typ – OMME 1550 EBZX – je vhodný pro různé spíše venkovní úpravy (svými hydraulickými podpěrami dokáže eliminovat nerovný terén), avšak je možné ji využívat i v uzavřených halách. Její výhodou je, že se dá přepravovat jako přívěs za většinou tažných vozidel.

Druhý typ – UpRight X26 – je výbornou volbou především do uzazavřených hal. Díky svým pryžovým kolům nezanechává žádné stopy. Velký rádius otáčení zajišťuje komfortní pohyb.

Třetí typ – Samohybná nůžková pracovní plošina Compact 8 – Pracovní plošina Compact 8 je poháněna čtyřmi 6V 180Ah bateriemi. Průjezdná výška 1,99 m umožňuje průjezd běžnými dveřmi. Šířka 0,81 m zaručuje optimální průjezdnost úzkými prostory. Vnější poloměr otáčení pouze 2,1 m a nabízí tak vynikající manévrovací vlastnosti. Možnost použití v interiéru a exteriéru díky velké světlosti podvozku 0,13 m. Maximální bezpečnost dosažena ochranou proti překlopení.

Čtvrtý typ – Pracovní plošina HA 16 X – Kloubová plošina s pracovní výškou 15,5 m s natáčením koše o +/- 90 stupňů v horizontální rovině. Světlost podvozku 38 cm umožňuje průjezd i náročným terénem.  Kloubové pracovní plošiny Haulotte jsou určeny pro práce v nejnáročnějších terénních podmínkách při zakládání staveb, ale i při dokončovacích pracích na obvodových pláštích. Výhodu těchto plošin je možnost práce a pojezdu v jakékoliv poloze až do sklonu 5 stupňů. Odpadá nutnost plošinu patkovat a ustavovat do rovnovážné pozice.

Více informací na http://www.plosinyznojmo.cz/